Kancelaria Notarialna
Małgorzata Janik-Rymarczyk

NOTARIUSZ

Małgorzata

Janik-Rymarczyk

ul. Damrota 16-18
40-021

Katowice

tel.:
32 255-41-25, 662-106-044
www:
MalgorzataJanik.notariusz.pl
Godziny pracy:
  • pn.: 9.00 - 18.00
  • wt. - pt.: 9.00 - 17.00

O NAS

Notariusz w Katowicach - Małgorzata Janik-Rymarczyk, jako notariusz prowadzi kancelarię notarialną na terenie miasta Katowice od 1999 roku i jest jednym z najdłużej działających notariuszy na terenie tego miasta.

Notariusz Małgorzata Janik-Rymarczyk będąc uprzednio sędzią Sądu Rejonowego w Katowicach, a następnie notariuszem oraz przede wszystkim mieszkańcem Katowic doskonale zna rynek nieruchomości w tym mieście i różne problemy oraz potrzeby jego mieszkańców.

Jako notariusz w Katowicach, prowadząc od 15 lat kancelarię notarialną, współpracuje z wieloma kluczowymi firmami z terenu miasta, spółdzielniami mieszkaniowymi, a także z urzędem miasta Katowice, a przede wszystkim z jego mieszkańcami. I właśnie potrzeby mieszkańców Katowic są jej szczególnie bliskie.

Każdy z mieszkańców Katowic może w kancelarii notarialnej Małgorzaty Janik-Rymarczyk uzyskać profesjonalne i szczegółowe informacje dotyczące wszelkich problemów notarialnych, z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy, a w szczególności dotyczących spraw z zakresu prawa spadkowego i rzeczowego. Mogą także sporządzić testament, dokonać przyjęcia lub odrzucenia spadku, lub poświadczenia dziedziczenia po zmarłym krewnym oraz sprzedać, kupić lub darować nieruchomość, lokal mieszkalny czy spółdzielcze prawo do lokalu.

Również wiele spółek z terenu Katowic i okolicy korzysta z usług notariusza Małgorzaty Janik-Rymarczyk ponieważ kodeks spółek handlowych oraz zagadnienia związane z działalnością spółek są jedną z głównych jej specjalizacji.
W jej kancelarii notarialnej można zawrzeć umowę spółki lub dokonać zmian w już istniejącej. Wiele kluczowych spółek z terenu Katowic oraz województwa śląskiego korzysta od kilkunastu lat z usług notariusza - Małgorzaty Janik-Rymarczyk.

Ponadto notariusz Małgorzata Janik-Rymarczyk specjalizuje się również w zagadnieniach z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego, współpracując w tej specyficznej gałęzi prawa z syndykami upadłych firm z terenu Katowic i województwa śląskiego.

W kancelarii notariusza Małgorzaty Janik - Rymarczyk obsługa może być prowadzona w języku angielskim i rosyjskim, a z usług jej kancelarii notarialnej korzysta wielu cudzoziemców przebywających w Katowicach.

Reasumując - w kancelarii notarialnej Małgorzaty Janik-Rymarczyk mogą dokonywać wszelkich czynności notarialnych i aktów notarialnych wymienionych w ustawie - Prawo o notariacie, osoby fizyczne i prawne z Katowic jak i spoza jego terenu - z obszaru całego kraju.

Zapraszamy!

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.06 s.